Dárkové poukazy

Od prosince u nás můžete zakoupit dárkové poukázky, prozatím jen na dentální hygienu. Nákup můžete uskutečnit na naší recepci, kde obdržíte vytištěný poukaz či online.

Elektronický dárkový poukaz

Nestíháte se u nás zastavit nebo je pro Vás pohodlnější nákup z domova? Můžete využít dárkového poukazu online. Hodnotu dárkového poukazu na dentální hygienu můžete zvolit dle vlastního uvážení, doporučujeme ale vždy celou hodnotu ošetření. Cena dentální hygieny se nejčastěji pohybuje v rozmezí 950 - 1400 Kč pro děti, pro dospělé od 17 let 1900 Kč. V případě, že cena ošetření bude nižší než hodnota poukazu, rozdíl může obdarovaný využít na nákup dentálních pomůcek či na další ošetření. Pro nákup online vyplňte následující formulář, na základě kterého Vám odešleme fakturu k zaplacení se všemi potřebnými údaji. Po připsání platby na náš účet Vám na uvedený e-mail zašleme dárkový poukaz ve formátu .pdf.

Dentální hygiena

Podmínky uplatnění dárkového poukazu

Platnost dárkového poukazu je 1 rok. Počítejte, prosím, s 1-2 měsíční objednací lhůtou. Po uplynutí doby platnosti uvedené na poukazu nelze nevyčerpanou částku uplatnit. V případě potřeby individuální domluvy se obracejte na e-mail info@ordinacesafarikovi.cz, do předmětu vždy uvádějte Dárkový poukaz.

Dárkový poukaz vydává Ordinace Šafaříkovi s.r.o. a lze jej uplatnit na adrese Uruguayská 3, 120 00, Praha. Poukaz je přenosný a hodnotu poukazů lze sčítat. Poukaz nelze směnit za hotovost. Vztahuje se pouze na ošetření uvedené na poukazu a nelze jej směnit za jinou službu. Pokud bude jednorázová cena nižší než je uvedena na poukázce, přebytek zůstane obdarovanému na další ošetření či nákup pomůcek ústní hygieny.

Při změně smluveného termínu méně než 24 hodin předem účtujeme jednorázový poplatek 50 % z ceny ošetření, který bude z hodnoty poukazu odečten.

2018